Car audio dla wszystkich kierowców!

Użyteczne, szybkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niepospolite, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o wielkiej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, by podnieść uciechę nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach samochody elektryczne bądź AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie maszyny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i patentować takie auta? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla miłośników aut i stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite pierwotne samochody.

radioodtwarzacze

Radioodtwarzacz MVH-X380BT

dodatki do nawigacjiOdseparowane głośniki TS-Q

głośniki komponentowe